Nuk i lenë rehat futbollistët, motrat e famshme tërbohen me fotot….

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale.

Dy motrat binjake nga Bordoja janë prej modeleve më të ndjekura në “Instagram”, aty ku postojnë rregullisht foto shumë provokuese.

Së fundmi, bukuroshet shfaqen nudo thuajse në çdo publikim, duke shkaktuar një tërmet të vërtetë te fansat.

Image

Kujtojmë se dy binjaket kanë përfunduar gjithnjë në mediat rozë për flirtet e tyre me futbollistë. Ato janë pikasur shpeshherë edhe në festat e shfrenuara që organizon futbollisti brazilian Neymar.

Image

E zhveshur

Ngjarja paraprake

Ministrja Manastirliu bën bilancin e vaksinave anti-Covid që janë kryer deri më tani në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Tuchel do të ketë një mungesë të madhe për ndeshjen ndaj Man Utd

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian