Nuk është vetëm Milani

Nuk është vetëm Milani në rrugën që të çon drejt Mohamed Simakan.

Sipas portalit francez “Le10Sport”, për të fituar shërbimet e mbrojtësit francez të Strasburgut ka hyrë dhe klubi i Çelsit.

Aktualisht mbrojtësi 20-vjeçar është objektivi numër një i Maldinit dhe Masarës për të përforcuar mbrojtjen e skuadrës së Stefano Piolit.

Secila skuadër synon që të përforcohet për pjesën e dytë të kampionatit.

Ngjarja paraprake

Spasovski: Nata e ndërrimit të viteve ishte e qetë dhe pa shkelje të rënda

Ngjarja e ardhëshme

Erdoğan: Turqia dhe Gjermania diskutojnë prodhimin e përbashkët të një vaksine COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian