Nuk do të besoni sa ka shtuar peshë Çiljeta Xhilaga

Prej shumë vitesh këngëtarja Çiljeta Xhilaga po shijon historinë e saj të dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha.

E përkushtuar pas familjes së saj Çiljeta ka vendosur që mos jetë shumë aktive në muzikë dhe shumë rrallë publikon projekte të reja, duke mos patur kështu asnjë të re nga jeta e saj profesionale.

Mirëpo, si duket të reja kemi nga jeta personale e këngëtares. Një video e publikuar në rrjet ku Çiljeta shfaqet teksa reklamon një biznes ajo çfarë na bie më tepër në sy është barku i saj.

E veshur me një fustan të ngushtë të zi barku i këngëtares merr vëmendjen e të gjithëve pasi shihet i rrumbullakosur duke na bër kështu të mendojmë se është në pritje të ëmbël.

Dhe jo, këtë gjë nuk e kemi menduar vetëm ne, pasi edhe ndjekësit kanë lënë pyetjet dhe urimet në komente për “shtatzaninë” e këngëtares.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbulohet sekreti: Pas bombave që goditën Ukrainën qëndron gjenerali famëkeq

Story i radhës

Twitter do të tregojë nëse profili juaj është i kufizuar në shikueshmëri

Të fundit nga