Nuk di të ndalet Bayerni, transferon edhe një lojtar tjetër

Bouna Sarr së shpejti do të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Bayern Munich.

Pas Marc Roca, Jean-Eric Maxim Choupo-Moting dhe Douglas Costa, Bayerni është gati të bëjë goditjen e katërt brenda 24 orëve.

I fundit që do t’i bashkohet bavarezëve është Bouna Sarr.

Madje tashmë kanë rrjedhur fotografi të lojtarit me fanellën e Bayernit dhe do ta veshë numrin 20, derisa Munich do ta zyrtarizojë blerjen për 10 milionë euro nga Marseille nga çasti në çast.

Bouna Sarr ka nënshkruar kontratë 4-vjeçare me Bayern Munich.

Ngjarja paraprake

Byroja për përfaqësimin e RMV-së para GJEDNJ: Nuk është e vërtetë që GJEDNJ ka vendosur që abolimi i Ivanovit është i vlefshëm

Ngjarja e ardhëshme

Gjithsej janë hospitalizuar 366 pacientë me Kovid-19, aktivë janë 2626 raste

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian