Nuhiu për ekspertët gjermanë: Kujt t’i besojmë nëse nuk i besojmë Qeverisë Federale Gjermane

Zëvendës Ministër i Drejtësisë, Agim Nuhiu, ka thënë se Qeveria deri në këtë faazë ka marr masat e duhura në lidhje me rastin tragjik në Tetovë. Ai u shpreh se hetimi do të shkojë deri në fund, ku po ashtu ka thënë se të gjitha provat do të merren dhe do të dalin në përfundim se a do të ngrisin akuzë dhe ndaj kujt do të ngrisin akuzë.“Qeveria menjëherë të nesërmen caktoi seancë të jashtëzakonshme, ku u kyçen ekspertët e huaj të ekspertizës. Kujt t’i besojmë nëse nuk i besojmë Qeverisë Federale Gjermane”, tha Nuhiu në Program 200./ Alsat.mk

Ngjarja paraprake

Alma duket e lumtur me djalin

Ngjarja e ardhëshme

Eni ndan foto me rroba blu të ngjitura për trupi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian