Nuancë delikate ngjyra bezhë nga koka deri te thembrat për vikend

Lisa Hanbück, nga Gjermania, di që tonet “nudo” janë të përsosur në formulën e këmishës së zakonshme dhe pantallonave të gjera

Nga detajet tjera, ajo zgjedh qaforen e artë dhe rripin nga materiale natyrale siç është spangoja.

Ngjyra e kafesë së bardhë është e adhuruar në stilin e botës së biznesit, por edhe e vajzave të cilat e duan elegancën neutrale.

Barten në mënyra të ndryshme dhe pa u munduar fare shkojnë me të gjitha pjesët në paletën e këtyre toneve të shkëlqyera.

Pantallonat e gjera me bel të lartë ende janë hit në botën e modës, ndërsa këtë sezon janë edhe më komode.

Lisa Hahnbück është blogere e modës, udhëtimeve dhe mënyrës së jetesës për gratë që e duan modën dhe tendencat e fundit.

Image
Ngjarja paraprake

Gjykata Speciale a është e Kosovës apo Bashkimit Evropian apo e kujt?

Ngjarja e ardhëshme

Pas orës 22:00 të mbrëmjes lëvizja vetëm me leje nga E-Albania

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian