NP “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës

Shkup, 1 tetor 2020 (MIA) – Ndërmarrja publike “Parkimi i Qytetit” – Shkupi prej sot fillon me numërimin dimëror të orarit të punës.

Orari i punës në zonat A, B dhe C do të jetë nga e hëna në të premte nga ora 07:00 deri në 21:00 dhe të shtunën nga ora 07:00 deri në 14:00.

Në zonën publike të destinuar për zonën e parkimit D, orari i punës do të jetë nga 07:00 deri në 23:00. mb/

Ngjarja paraprake

Sot u hapën restorantet/ Lejohet shërbimi në ambientet e brendshme, por me maska

Ngjarja e ardhëshme

Strategji kombëtare e Ibrahim Rugovës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian