NP Higjiena Komunale nuk ndalet, ja në cilën komunë vazhdojnë me larjen e rrugëve

Ekipet e NP Higjiena Komunale – Shkup edhe sonte në kuadër të ndërrimit të tretë kryejnë aktivitete për larjen makinerike të rrugëve kryesore dhe bulevardeve në komunën Butel të Shkupit.

Ngjarja paraprake

Bebe Rexha zbulon këngën e preferuar

Ngjarja e ardhëshme

Ministri Hoxha njofton për ligjin për shitjen e tokës bujqësore shtetërore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian