Nora Istrefi vë në fokus linjat mahnitëse të trupit në veshjen me shumë stil

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi e ka dëshmuar edhe një herë pse konsiderohet një prej femrave më të bukura në estradë.

Ajo njihet për linjat e saj të tonifikuara të trupit e të cilat nuk ka hezituar t’i ekspozoi edhe një imazhet e reja që solli për mbi një milion ndjekës në Instagram.

Nora pozoi e veshur me një kostum ngjyrë bezhë me shkëlqim të krijuar nga dizenjatori, Valdrin Sahiti, që përbëhej nga një bluzë e shkurtër me mëngë të gjata dhe pantallona të gjatë dhe të gjerë që I kombinoi me një palë atlete të bardha.

Pamja e saj e kompletua me një grim të theksuar, ndërkaq flokët I la të lidhura lartë, ndërsa i vendosi edhe një palë vathë në formë të fluturës.

“Trupi trup, teshat tesha”, ka shkruar Nora në mbishkrimin e fotografive, e të cilat nuk kaluan pa komente të shumta dhe mijëra pëlqime.

Ndërkohë, “Ki me lyp me më pa” mban titullin kënga e fundit e Norës që erdhi në bashkëpunim me NRG Band.

Këngëtarja pritet që shumë shpejt të vijë me një tjetër projekt në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe Bardhin.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një 23-vjeçar përplaset me veturën e tij Audi – përfundon në dhomën e ditës të një shtëpie në Zvicër

Story i radhës

KOK-ut i besohet organizimi i mbledhjes së ardhshme të Komitetit Ekzekutiv të Lojërave Mesdhetare

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish