Nora Istrefi lë pa fjalë me paraqitjen e fundit

Nora Istrefi duket e mrekullueshme në fotografitë e reja.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, duket e parezistueshme në këtë natë festive.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat duket mahnitëse e veshur me fustane elegante.

Në një prej fotografive, Nora kishte veshur një fustan të kuq dhe kishte lidhur gjysmën e flokëve, ndërsa në foton tjetër kishte veshur fustan të zi.

Artistja dukej glamuroze në këtë paraqitje, ndërsa pranoi menjëherë komente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re dashurie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Ngjarja paraprake

Angela Merkel: Kjo është ndoshta hera e fundit që ju drejtohem

Ngjarja e ardhëshme

Zjarri e bën thuajse 'shkrum e hi' një shtëpi në Gjilan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian