Nora Istrefi duket atraktive dhe provokuese gjatë daljes nga vetura

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka tash e sa kohë që përveç këngëtares, ushtron edhe profesionin tjetër si influencere.

Ajo promovon veshje dhe dukje të ndryshme në rrjetet sociale, duke i orientuar fanset e saj se si të duken në përditshmëri apo edhe evente të ndryshme.

Së fundmi, Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive dhe veshur me një fund të shkurtër të zi, kombinuar me një bluzë të shkurtër te pjesa e dekoltesë.

Ajo gjithashtu kishte të veshur edhe një sako ngjyrë të hirtë dhe një palë çizme të gjata të bardha.

Dukja e saj atraktive dhe linjat e tonifikuara të trupit nuk kaluan pa komplimente të shumta të fansave në hapësirën për komente.

“Duke të parë ty”, shkroi Nora në mbishkrimin e këtyre fotografive, të cilat fituan simpatinë e ndjekësve të saj. 

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Erdoğan telefonatë me Putinin: Turqia në favor të zgjidhjes permanente të problemit të Karabakut

Ngjarja e ardhëshme

Zgjedhjet po afrohen! Agron Duka zbulon ministrinë që kërkon të drejtojë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian