Nora Gjakova demolon spanjollen 

Nora Gjakova (-57 kg), xhudistja e Kombëtares së Kosovës, tregoi luftë mjeshtërore ndaj spanjolles Carla Mascaro Ubasart.

Nora i dha leksion Carlas dhe u kualifikua në rrethin e tretë të Kampionatit Evropian, që po zhvillohet në Lisbonë.

Trimëreshës tonë i mjaftuan dy minuta që ta demolon rivalen.

Një fillim fenomenal dhe me fitore me ippon.

Ngjarja paraprake

Grumbulloi 312 milionë shikime, Don Xhoni ka një kërkesë për TikTok

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

Shqiptari që parashikoi arrestimin e “MAKEDONSKI KOMPJUTERIT” që po del të jetë RASHKOVSKI

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian