Nokaut i frikshëm: E godet me bërryl dhe lë pa ndjenja kundërshtaren

Boksi2 mars 2022

Ja sfida e radhës për Shevchenko

Presidenti i UFC-së, Dana White, ka konfirmuar sot se kampionia e botës në peshën “flyweight” (pesha 53-57kg), peruania Valentina Shevchenko, do të mbrojë titullin ndaj brazilianes Taila Santos. Kjo sfidë do të zhvillohet më 11 qershor,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Pse disa gra lindin vetëm djem, flasin ekspertët

Story i radhës

Rama e nis ditën me pamje nga Valbona: Destinacioni kryesor për aventurat e majave me dëborë

Të fundit nga