Noizy sapo konfirmoi marrëdhënien me Dhurata Dorën?

Noizy dhe Dhurata janë dy nga emrat më të përfolur të showbizzit. Kjo pasi ata kanë një karrierë me shume hite.

Dyshja kanë bashkëpunuar kohë me parë duke sjellë projektin “Mi amor”, e cila i dha hapësirë që të dyshohet se në mes dyshes ka diçka.

Mirëpo një gjë e tillë nuk është pohuar as mohuar nga dyshja.

Së fundmi Dhurata Dora ka publikuar këngën e saj më të re “M’ke mungu”, e cila rrëmbeu menjëherë zemrat e publikut dhe jo vetëm.

Noizy ka publikuar në insta story videon e këngës së Dhuratës ku përbri shkruan: “Edhe ti më mungon!”.

Image

Noizy/ Instagram

Por më pas e ka fshirë sërish. Sapo Noizy i ngatërroi sërish fansat duke i bërë të aludojmë.

Se si qëndron e vërteta mbetet për tu parë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Martesat nuk ndalen në Ukrainë, për tri javë 10.700 martesa, 10 e 800 fëmijë

Story i radhës

Skënderbeu hakmerret ndaj Tiranës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish