Noizy dhe Denk lansojnë bashkëpunimin e radhës

Noizy nuk ka të ndalur bashkëpunimet këtë verë.

Ai sot ka publikuar një tjetër bashkëpunim me këngetarin Denk.

Kënga që bëri bashkë artistët quhet “Andërr” dhe pritet të bëhet hit.

Dy orë nga lansimi kënga ka arritur të mijëra klikime në “YouTube”.

Story i mëparshëm

Shqiprim Arifi godet Shaip Kamberin dhe Ardita Sinanin me një video

Story i radhës

Militao kthehet në 2024?

Të fundit nga