Njihuni me lojtaren më të bukur të golfit

Njihuni me lojtaren më të bukur të golfit!

Fotot e saj provokuese kanë fituar vëmendjen e fansave nga e gjithë bota, me 20-vjeçaren amerikane Grejs Çeris që nuk nguron të reklamojë format e saj bombastike me postimet në rrjetet sociale.

20-vjeçarja e cila është një lojtare profesioniste e golfit dhe pjesëmarrëse në disa turne te golfit përreth Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përveç sportit është përfshirë kohët e fundit dhe në botën e filmave për të rritur.

Image

Pozat e saj të nxehta janë bërë virale në rrjet me fansat që e inkurajojnë të vazhdojë të shfaqet vetvetja në çdo turne golfi ku merr pjesë.

Image

Bukuroshja

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Ishte hera e parë që…”- Sarah Berisha zbulon detaje nga pushimet e para me Dj Pm dhe flet për planet për fejesë

Story i radhës

​Fundjavë e nxehtë në Kosovë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish