Njihuni me konkurrenten e re në Përputhen +40

Kandidatja e re e Për’Puthen +40 është Stela Nikolla, 41-vjeçarja nga Vlora me një vajzë të vogël.

Që kur hyri në sy ka rënë rinia e saj.

Stela ka treguar për vajzën, duke theksuar se është pak e xheloze dhe do të ketë kritika me kandidatët që do të zgjedhë.

“Unë jam Stela Nikolla jam nga Vlora, e divorcuar, kam një vajzë 10 vjeçe. Vajza ime është e lumtur kur unë jam e lumtur. Goca ime është çik xheloze, nuk prononcohet. Është tip i qetë si puna ime e do bëjë sikur nuk do të kuptojë”, tha ajo.

Image
Ngjarja paraprake

Sinjale për Zinedine Zidane

Ngjarja e ardhëshme

‘Rrugë drejt prostitucionit’/ Danimarka ndalon lidhjet e vajzave me burra të vjetër të pasur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian