Një rikthim i bujshëm te Real Madrid

Një rikthim i bujshëm te Real Madrid.

Pas një sezoni të kaluar tek Everton, James Rodriguez mund të kthehet të veshë fanbellën e Real Madrid.

Ky është lajmi i raportuar nga Sport.

Sulmuesi kolumbian është një nga të preferuarit e Carlo Ancelotti-t dhe mund të blihet mbrapsht nga Merengues.

Ngjarja paraprake

Albani thyen heshtjen për hitin “Thikat e mia”: Histori personale në Spanjë

Ngjarja e ardhëshme

Visar Ganiu: Urime Drita Islami – atletja me rekord të ri shtetëror dhe me medalje ari në Kampionatin e Evropës

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian