Një pjesë Komunës Qendër sot pa ujë

Prej orës 9:00 sot pa ujë janë disa nga banorët në bul. “Nëna Terezë”, si dhe disa nga konsumatorët nga rr. “Boro Petrushevski” në Komunën Qendër.

Siç kumtoi NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup, ndërprerja e furnizimit me ujë është për shkak të defektit të mbyllësit, ndërsa konsumatorët pa ujë do të mbeten deri në sanimin e defektit.

Burimi: TV21

Story i mëparshëm

U mbyll për shkak të shpërthimit të vullkanit Etna, rihapet aeroporti i Katanias

Story i radhës

Krimi në Bulqizë/ Fjalët e fundit që i tha nëna 26-vjeçarit, fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Të fundit nga