Një pjesë e komunës së Sarajit nesër pa ujë

Shkup, 28 shtator 2020 (MIA) – Pa ujë nesër nga ora 09 deri ora 13 do të jenë shfrytëzuesit e Lubinit, Sarajit, Gllumovës dhe Matkës së Komunës së Sarajit.

Siç ka njoftuar Qendra rajonale për menaxhim me kriza- Shkup, ndërprerja është për shkak të pastrimit dhe dezinfektimit të rezervoarit në fshatin Lubin. fab/

Ngjarja paraprake

Bruksel, punonjësit e transportit publik në grevë

Ngjarja e ardhëshme

Rekorde të theksuara kriminale, OFL iu kërkon 4 personave burimin e pasurisë/ Emrat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian