Një pjesë e komunës së Sarajit nesër pa rrymë

Një pjesë e banorëve të Gllumovës nesër nga ora 8:30 deri në 11:00 do të mbeten pa energji elektrike.

Në periudhën nga ora 10 deri në ora 13:00 nesër do të jenë pa energji elektrike shfrytëzuesit nga fshatrat Svillare e Poshtme dhe Svillare e Epërme.

Siç informojnë nga Qendra Rajonale për Menaxhimin e Krizave në Shkup, ndërprerjet janë për shkak të ndërhyrjeve të planifikuara teknike në rrjetin shpërndarës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ulen rastet, rriten viktimat nga COVID në vend/ 604 të shëruar

Story i radhës

Investitorët e huaj, të zhgënjyer me mungesën e fuqisë punëtore në Maqedoni

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish