Një person ka qëlluar me thikë disa të tjerë pranë xhamisë “Dine Hoxha”

Një person ka qëlluar me thikë disa të tjerë pranë xhamisë “Dine Hoxha”, që ndodhet në Rrugën e Kavajës.

Plagosja ka ardhur pas një konflikti të momentit mes personave që ndodheshin aty.

Autori i plagosjes është neutralizuar dhe arrestuar nga shërbimet e Policisë.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Studiuesit i vendosin kamerën ujkut, të befasuar nga ajo që regjistroi ajo në një park kombëtar në Minesota

Ngjarja e ardhëshme

E përjashtuan 5 herë/ Por shihni shifrat stratosferike që ka fituar Mourinho nga shkarkimet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian