Një objekt në Magure të Lipjanit përfshihet nga zjarri, pronë e AKP-së

Mbrëmë rreth orës 22:38 një objekt në fshatin Magure të Lipjanit, që i takon Agjencisë Kosovare të Privatizimit, është përfshirë nga zjarri.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se akoma nuk dihet se cilat janë arsyet e përfshirjes nga zjarri të këtij objekti.

Zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes, ekipi i tyre ka arritur ta fikë zjarrin.

Po ashtu ekipet e KEDS-it kishin ndërprerë energjinë elektrike për arsye të sigurisë, nuk raportohet se ka të lënduar dhe se rasti është duke u hetuar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Goditen dy raste të shitjes së drogës në Sarandë/ Arrestohet 18 vjeçari, procedohet një tjetër

Story i radhës

Media zvicerane NZZ: Ambiciet për Serbinë e Madhe kërcënojnë paqen në Ballkan, Millorad Dodik po armatoset

Të fundit nga