Një nuse tradicionale si Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke vazhduar së postuari foto me veshje kombëtare

Leonora Jakupi është parë e veshur me veshje kombëtare gjatë këtyre dy netëve të mesjavës së majit.

Fillimisht mbrëmë (e mërkurë), Leonora Jakupi është parë e veshur veshje kombëtare ngjyrë ari dhe të zeza teksa ka pasur të veshur këpucë ngjyrë rozë të çelur.

Image

Kurse sot ajo është shfaqur me dimia tepër ekstravagante, kurse ka thënë se kurora që ka vënë në kokë mund të quhet “kosh apo zambak”.

Të gjitha këto foto tregojnë se sa hije dhe sa e bukur do të dilte si nuse Leonora në veshje tradicionale.

Image

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shpallet fajtore për vrasjen e bashkëshortit autorja e “Si të vrasësh burrin tënd”

Story i radhës

Zelensky thotë se veprimi rus në Donbas është një politikë e qartë gjenocidi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish