Një nuse si Afrona, vishet e rregullohet për qejfin e vjehrrës

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur.

Image

 

 

Ngjarja paraprake

I nominuar nga AAK-ja për kryetar të Pejës, Arbër Grabovci: Do të jemi bashkë, drejtë arritjes së qëllimit tonë!

Ngjarja e ardhëshme

Lëvizja e Google mund të acarojë përdoruesit e Google Photos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian