Një natë pas fitores, reagon Ilir Shaqiri

Pas Donaldit edhe fituesi i edicionit të parë të Big Brother Vip Albania ka bërë një reagim një natë pas finales së madhe.

Iliri thotë se kurrë më parë nuk kishte provuar kaq shumë emocione sa të mos gjejë dot fjalë për të shkruar një post.

“Kurre me pare nuk kisha provuar kaq shume emocion per te shkruajtur nje post dhe ku nuk gjej dot fjale per te pershkruar dimensionin e ketij emocioni qe me dhuruat me votat tuaja.

Ju ndjej njerez te mi dje,sot e mot! Jemi 1 dhe do festojme shume suksese te tjera bashke . Faleminderit nga zemra, Ju Dua”, shkruan Ilir Shaqiri.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Fer Volley fiton ndaj Skënderbeut

Story i radhës

Projekti i parë federal i emigrimit për shkak të ndryshimeve klimatike

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish