Një i ri vetëvaret në banesë, gjendet pa jetë nga i vëllai

Një 25-vjeçar, me inicialet A.M., dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij në rrugën “Halit Haxhia”, në zonën e Babrrusë në Tiranë.

Policia thotë se viktima është gjetur i pa jetë nga vëllai i tij.

Pa dhënë shumë detaje mbi ngjarjen e dhimbshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Ngjarja paraprake

Shtyhen bisedimet për shënjimin e kufirit detar mes Libanit dhe Izraelit

Ngjarja e ardhëshme

Shkalla e papunësisë në Jordani rritet në afro 24 për qind

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian