Një furgon përfshihet nga zjarri në rrugën Shkup-Tetovë

Një furgon është përfshirë nga zjarri në këto momente në rrugën Shkup-TetovëAkoma nuk dihen shkaqet që sollën këtë dhe nëse ka të lënduar nga ky rast .

 

Ngjarja paraprake

​MASh nënshkruan marrëveshje në fushën e edukimit në fëmijërinë e hershme

Ngjarja e ardhëshme

Shqipëria “mbytet” nga azilantët, banorët të çliruar pas boshatisjes së qendrës në Babrru: Kemi rënë në qetësi!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian