Një “bombë” me “Wow” po vjen nga Lugati

Gjithmonë ka ditur të godasë fort e të komentohet nga të gjithë. Duket si një artist i pa shoq në stilin, muzikën dhe performancën e tij e ky quhet Lugati.

Këngëtari unik ka gati projektin e radhës që duket se këtë herë do jetë një ” bombë” si projekt e titulli mësojmë se quhet ” Wow”.

E kë nga se si quhet kënga vërtetë duhet të bëhemi gati pasi do të na lërë me gojë hapur siç din vetëm ai.

Klipi po ashtu do të jetë një super realizim e ku kemi një informacion të sigurt se artistja dhe valltarja e huaj seksi Tafferovskii do të jetë pjesë e videos.

Kureshtja e madhe është se kur do të publikohet ku ne e kemi si informacion që shpejt vjen Lugati me super projektin e tij më të ri muzikor.BS

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kosova kërkon rezultate të mira në Kampionatin Evropian U-22

Story i radhës

Abazoviqi takohet sot me Lajçakun në Turqi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish