Një bashkëpunim tjetër mes Capital T dhe Alban Skënderajt është rrugës

Kanë kaluar 7 vite nga bashkëpunimi i parë mes këngëtarit Capital T dhe Alban Skënderaj-t,  me këngën ‘Një ëndërr’.

Kënga numëron mbi 10 milion klikime në kanalin YouTube.

Por duket, se ky nuk do të ngelet bashkëpunimi i vetëm mes dyshes, pasi Capital T, i  ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, zbuloi se bashkëpunimi i radhës do të jetë me këngëtarin Alban Skënderaj.

Me sa duket, shumë shpejt, do të kemi një hit tjetër që do të mbajë firmën e tyre.

Ngjarja paraprake

Ndotja dhe era e keqe “helmojnë” shkupin, qytetarët kërkojnë zgjidhje

Ngjarja e ardhëshme

OnePlus prezanton dy telefonë të rinj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian