Një arsimtare në Prilep pozitive me Covid-19, në vetizolim 8 nxënës dhe 3 mësues

Një rast i ri i koronavirusit në shkolla u regjistrua sot në Komunën e Prilepi

8 nxënës nga klasa e 5-të dhe e 6-të u vendosën në izolim gjithashtu edhe 3 mësues

Ngjarja paraprake

Kastrati kërkon nga organet e sigurisë të hetojnë vetëvrasjen e vajzës nga Kamenica

Ngjarja e ardhëshme

Donald Trump shkarkon Dr.Faucin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian