Një aferë dashurie e Alex dyshohet të jetë shkak i ndarjes nga JLo

17:16 | 16 Prill 2021

Tradhtia mund të jetë arsyeja e ndarjes së çiftit të famshëm.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez “mund të jenë ndarë fshehurazi muaj më parë”, pasi Alex u akuzua për një aferë me Madison LeCroy, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Çifti hollywood-ian lëshoi ​​një deklaratë të përbashkët të enjten ku zbuluan se kishin ndaluar dasmën e tyre dhe do të qëndronin si miq.

Pas njoftimit të tyre të trishtuar, shumë fansa menduan nëse Jennifer, 51 vjeçe, dhe Alex, 45 vjeç, ishin ndarë në të vërtetë kur thashethemet filluan në mars dhe po bënin vetëm kontrollin e dëmeve për dy javët e fundit.

Një fans komentoi në Twitter: “E gjithë ajo grindje e thashethemeve të prishjes vetëm për JLo dhe ARod të prishen dy javë më vonë”.

Dhe një i dytë shkroi në Twitter: “Dashuria që JLo dhe ARod u shua para ndarjes”.

Në të njëjtën kohë, llogaria e thashethemeve të rrjeteve sociale Deux Moi ndau detajet e një burimi të pakonfirmuar në lidhje me ndarjen e çiftit.

“Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez janë 10000% të ndarë, por Jen është shumë e profilit të lartë për ta lejuar atë ta turpërojë atë kështu. Ajo nuk është e lumtur për mënyrën se si u zhvillua historia e ndarjes dje, ajo mori një jetë të vetën dhe u bë pothuajse ekskluzivisht rreth Miss Southern Charm, kështu që ata do të presin për më shumë kohë që të kalojë derisa të ndahen miqësisht”, tha ai burim.

Burimi i Deux Moi vazhdoi: “Ata janë ndarë, mos bëni asnjë gabim në lidhje me këtë. Ata thjesht nuk ishin ende gati të dilnin në publik “.

Burimi i Deux Moi në fakt foli një muaj më parë kur dolën thashethemet për herë të parë. Në atë kohë, burimet konfirmuan për Page Six thanë se ata nuk ishin më një çift.

Sipas medias, ata vendosën të ndaheshin sepse kampioni i Serisë Botërore ishte i lidhur me yllin e reality-shout.

Sidoqoftë, një burim i afërt i çiftit më pas i tha The Sun se Jennifer dhe Alex nuk ishin ndarë dhe po luftonin për të shpëtuar marrëdhënien.

Të dy më vonë u pohuan se do të ktheheshin pasi ARod vizitoi JLo në Republikën Dominikane ndërsa ajo xhiroi filmin e saj të ardhshëm.

Nëna e dy fëmijëve shkoi aq larg sa ndau një fotografi të tyre duke u përqafuar dhe puthur.

Por fatkeqësisht, kjo nuk zgjati shumë pasi ajo u pa më pas pa unazën e fejesës para se të bënte njoftimin zyrtar.

Në një deklaratë për Today Show, ish-çifti tha: “Ne e kemi kuptuar që jemi më mirë si miq dhe presim të mbetemi të tillë. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Kimmich i bashkohet belgut De Bruyne në luftën kundër menaxherëve

Ngjarja e ardhëshme

UNICEF vazhdon mbështetjen në arsimin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian