​Nis pjesa e dytë, Italia kërkon përmbysjen ndaj Argjentinës

Ka nisur pjesa e dytë e ballafaqimit ndërmjet Italisë dhe Argjentinës, ndeshje kjo e cila po zhvillohet në “Wembley”.

Pas pjesës së parë, Argjentina është duke avancuar me rezultat 2-0.

Realizuesit ishin Angel Di Maria dhe Lautaro Martinez.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

REL/ Blinken parashikon edhe ‘shumë muaj’ luftë Rusi-Ukrainë

Story i radhës

Trondit 22-vjeçarja greke, tregon si u përdhunua nga shqiptari në plazh: Më kapi nga koka dhe më…

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish