Nis mbledhja në BDI

Në selinë e partisë më të madhe shqiptare në Maqedoninë e Veriut ,BDI ka nisur para pak çastesh mbledhja e rradhës ,e dyta brenda kësaj jave me strukturat e partisë më saktë me Degët e partisë së Ahmetit.

Nuk dihet ende se cilat janë temat, por jo zyrtarisht mësohet se sërish do të bisedohet për dy nga çështjet kryesore që kanë të bëjnë me regjistrimin e popullsisë dhe zgjedhjet Lokale që pritet të mbahen në tetor të këtij viti.

Ngjarja paraprake

U zhgënjye shumë nga Juventusi

Ngjarja e ardhëshme

Gashi: E çuditshme se si e kanë devijuar boksin, në çdo meç dalin kampion të botës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian