Ngriti të pasmet me operacion, modelja shfaq trupin në veshjen e ngushtë

Yazmin Oukhellou fshehurazi ka bërë të pasmet braziliane me një kirurg turk në muajin nëntor, pavarësisht që i bënte promovim shumë edhe fitnesit.

Ylli i Toëie iu nënshtrua një operacioni vitin e kaluar dhe me një veshje të ngushtë ka treguar trupin e saj të sapoformuar derisa ishte me pushime në Dubai me të dashurin James Lock.

Yazmin ka bërë një ngritje të të pasmeve, pavarësisht se doli në palestër dhe inkurajoj të gjithë për një jetësë të shëndetshme, ajo iu nënshtrua kirurgut.

Ajo me një fustan të ngushtë tregoj të pasmet e saj të formësuara mirë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Biden: Ajo që pamë dje nuk ishte mospajtim, ishte një çrregullim

Ngjarja e ardhëshme

Liverpool dhe Man Utd derbi edhe për transferimin e Patson Dakas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian