Ngordhja e pulave/ Asnjë alarm për gripin e shpendëve në Fier

Shqipëria22 mars 2022

Familjet shqiptare pritet të paguajnë këtë muaj të paktën 13 mln euro më shumë, vetëm nga shtrenjtimi ushqimeve

Një familje shqiptare, me mesatarisht 3.6 persona shpenzon çdo muaj 83.4 mijë lekë për të plotësuar nevojat e saj për ushqime, pije, drita, qira, ujë, veshje, shëndet, telekomunikacion, argëtim, kafe, dreka etj.
Si në asnjë vend…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dikur nën urdhrat e tij, “Bimi” i UÇK-së dëshmitar në Speciale në rastin e Salih Mustafës

Story i radhës

Konflikti në mes civilizimit dhe primitivizmit njerëzor

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish