​Ngjarjet e datës 29 janar

Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit.

(Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike.

(Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 14:00)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Story i radhës

Horoskopi për ditën e shtunë, 29 janar 2022

Të fundit nga