Ngjarje e rëndë, burri vret gruan dhe vëllain e tij! Policia në kërkim të 75-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Tervol në zonën e Gramshit. Një 75-vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe vëllain e tij.

Panorama TV mëson se shtetasi me iniciale Xh.S. 75-vjeç, ka vrarë bashkëshorten Z.S. dhe vëllain e tij me iniciale Sh.S.

Autoritetet janë nisur drejt vendngjarjes dhe po punojnë për kapjen e autorit. D

eri më tani nuk ka informacione mbi rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

KRU ‘Prishtina’ tregon orarin e reduktimeve për zonat e prekura nga vërshimet

Story i radhës

Murati thotë se propozimi për t’i ndihmuar tatimpaguesit me nga 100 euro, u refuzua nga opozita

Të fundit nga