Ngjarje e rëndë: Babai e mbytë djalin e tij të mitur aksidentalisht me traktor

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së shtunës në Maliq ku shtetasi E.B. ka aksidentuar për vdekje me një traktor djalin e tij të mitur.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Sheqeras, ndërsa E.B. ishte duke manovruar traktorin në oborrin e stallave.

5 vjeçari ka marrë disa plagë dhe ndërroi jetë në Spitalin e Korçës. Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Ngjarja paraprake

Shenjat e Horoskopit që çdokush do të donte t’i kishte gjithmonë pranë

Ngjarja e ardhëshme

Steinmeier: Gjermania më e mirë që ka ekzistuar ndonjëherë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian