Nga nesër fillon pagesa e ndihmave sociale

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale bën të ditur se nga nesër më 5 janar (e martë) fillon pagesa e e shfrytëzuseve të mbrojtjes sociale, mbrojtjes së fëmijëve dhe mbrojtje civile për muajin dhjetor.

Ngjarja paraprake

Vaksinimi në ''Air Albania'', ekipet e vaksinimit do të vendosen në impiantin e kryeqytetit

Ngjarja e ardhëshme

Pandemia e koronavirusit, parada e inaugurimit të Biden do të jetë virtuale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian