Nga mëngjesi në darkë, kolaps trafiku në Prishtinë

Prishtina po vazhdon të jetë një nga qytetet më të dendura me trafik në Kosovë.

Lexuesit kanë dërguar fotografi në të cilat shihen kolonat e gjata në rrugët kryesore të qytetit dhe në ato që shërbejnë për dalje jashtë tij.

Në fakt, tashmë në kryeqytet nuk po ka rëndësi ora, pasi, kolona e trafik të renduar po ka thuajse në çdo kohë.

Pamjet:

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Eriksen tregon për periudhën e vështirë që kaloi te Interi

Ngjarja e ardhëshme

Barcelona ‘sakrifikon’ për transferimin e Haaland

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian