Nga kishte humbur Dhurata Ahmetaj, pas kaq kohësh shfaqet në këtë gjendje

Dhurata Ahmetaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka një kohë që nuk është aktive me projekte muzikore.

Dhurata vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

Image
Ngjarja paraprake

ZAEV: ESHS-ja do të zbatojë regjistrimin e popullsisë në prill 2021

Ngjarja e ardhëshme

Mbyllen zyrat e Entit të Punësimit në Malishevë, një punëtor me Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian