Nga Dubai, modelja pozon me bikinet ‘seksi’

Ajo është bashkuar me një grumbull yjesh për të pushuar në Dubai, derisa Britania e Madhe është ende e bllokuar.

Dhe Eve Gale tregoj pamjen e saj dhe të pasmet prej bukurosheje derisa pozoj me një seri bikinesh nga udhëtimi i saj në Instagram të enjten.

Ylli i Love Island dukej mahnitëse derisa pozon me një alë bikine të kuqe.

Bikinet e saj të shkurtëra dhe të hapura kanë treguar trupin e saj madhështor./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Aksidenti/ Përplasen tri automjete, dy persona në gjendje të rëndë

Ngjarja e ardhëshme

Ministrja Dumoshi uron Vitin e Ri: Viti që po e lëmë pas, ishte shumë i vështirë.

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian