Nga duart e arta të Sellmës, Leonora duket magjepsëse!

Leonora Jakupi është një artistet e kompletuar me zërin, stilin dhe pamjen.

Këngëtarja e njohur edhe pse ka kohë që nuk e shohim në një projekt të ri, ajo po qëndron afër adhuruesve përmes rrjeteve sociale.

E këtë herë ajo ka ndarë me ta një fotografi në të cilën erdhi tërë shkëlqim.

Me grim të theksuar për të cilin u kujdes Sellma Kosumoviq, Leonora mahniti me dukjen  dhe elegancë.

Image
Ngjarja paraprake

4 Bajame Në Ditë, 6 Përfitime Direkte Në Organizëm

Ngjarja e ardhëshme

Si të mbrohen satelitët: NATO zgjedh bazën prej të cilës do të mbrohet universi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian