Nga 1 shkurti planifikohet që administrata të kthehet në punë me orar të plotë

Duke pasur parasysh se numri i të infektuarve me Covid-19 është zvogëluar, nga 1 shkurt 2021 është planifikuar administrata të kthehet në punë me orar të plotë, njoftojnë për MIA nga Qeveria.

Për këtë qëndrim siç nënvizoi zëdhënësi i Qeverisë, Dushko Arsovski do të kërkohet mendim edhe nga Komisioni për Sëmundje Infektive.

Ngjarja paraprake

Xhaka do të jetë nga minuta e parë

Ngjarja e ardhëshme

​Bunjaki flet për pozitën e re në FFK dhe zbulon nëse do ta drejtojë sërish Kombëtaren

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian