Newcastle – Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Newcastle United dhe Chelsea i kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon zhvillohet në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 13:30 do të luhet në stadiumin ‘St.James Park’, me The Blues që cilësohen si favoritë në letër.

Për këtë sfidë, Newcastle do të jetë pa lojtarët si, Ryan Fraser, Martin Dubravka, Dummett, Gayle, Ritchie, Shelvey, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, Frank Lampard nuk mund të llogarisë në Kai Havertzin që ishte i infektuar me coronavirus, derisa është rikthyer në stërvitje, por që nuk është i gatshëm për këtë takim.

Ngjarja paraprake

Kujdes, mësojeni tani! Këto janë shtatë ushqimet që nuk duhet t’i konsumoni në dimër (FOTO)

Ngjarja e ardhëshme

Fjalimet e humbësve të zgjedhjeve në SHBA, a do ta bëjë Trump një të tillë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian