Nesër publikohet projekti i ri muzikor i Era Istrefit i titulluar “Bebe”

Era Istrefi është njëra nga këngëtaret shqiptare që ka shënuar suksese në karrierën e saj të deritanishme.

Ajo që një ka pauzuar nga skena muzikore duke mos sjellur asnjë projekt muzikor.

Por së fundi ajo ka paralajmëruar rikthimin e saj pas kaq shumë kohësh.

Image

Era

Kënga pritet të publikohet nesër (31 mars, e enjte), në orën 18:00.

Projekti më i ri muzikor i këngëtares së njohur shqiptare titullohet “Bebe”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kosova U-19 përgatitet për Estoninë, Hungarinë dhe Turqinë

Story i radhës

Efektet e luftës – mbi 25% e popullit ukrainas kanë braktisur shtëpitë e tyre

Të fundit nga