Nesër publikohet kënga e Stresit dhe Feros

Ka kohë që e kanë paralajmëruar. Stresi dhe Fero tanimë e kanë finalizuar këtë projekt muzikor, madje, gati është edhe data e lansimit.

Ka qenë Fero ai i cili përmes Instagramit tregoi se kënga do lansohet nesër.

Përpos këtij detaji, dyshja nuk kanë zbuluar asgjë më shumë.

Nga ana tjetër, Fero është rikthyer së fundmi në rrjetet sociale dhe në muzikë, duke premtuar se do shkaktojë ‘tërmet’ në industrinë muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FERO (@ferofera)

Ngjarja paraprake

"Meritat i ka gjyshi"/ Meta zbulon si u bë deputet 23 vjeç: Kush ishte personi i parë që takova në PS

Ngjarja e ardhëshme

Akil Gjakova së shpejti do të bëhet baba

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian