​Nesër protestojnë punëtorët e QKM-ve dhe disa shkollave të Prishtinës

​Nesër protestojnë punëtorët e QKM-ve dhe disa shkollave të Prishtinës

Punëtorët teknik të Qendrave të Mjekësisë Familjare dhe disa shkollave të Prishtinës, do të protestojnë para Komunës së Prishtinës, për shkak të pagave të vogla.

Lajmin e ka bërë të ditur Jusuf Azemi, kryetar i FSPTSPK.

Sipas njoftimit, protesta do të mbahet nga ora 10:00 deri në orën 11:00.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lojtarët me rendimentin më të lartë në këto eliminatore, kryeson Jasir Asani

Story i radhës

Yakin sqaron informacionet e fundit për Granit Xhakën

Të fundit nga