Nesër mot me vranë dhe shi

Nesër do të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me intervale me diell.

Vranësirat parashihen të shoqërohen me reshje shiu, ndërsa në vise me lartësi mbi 800 metra parashihet që reshjet e shiut të jenë të përziera me borë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-9 m/s.

Ngjarja paraprake

Marotta flet për të gjitha

Ngjarja e ardhëshme

Habit Fifi: “Nuk kam qenë kurrë e lidhur me ‘Stracciatella’-n, por unë …”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian